• 021-26405824
  • نیاز به کمک دارید ؟ با یک کارشناس صحبت کنید

درباره شرکت

خانه درباره شرکت
Who-We-Are

ما که هستیم ؟

Mission

ماموریت ما

Our Vision

دیدگاه ما

درباره شرکت

آتـیـسـا پـارسـه

شرکت آتیسا پارسه در مرداد ماه سال 97 به صورت رسمی فعالیت خود را در تهران به عنوان یک موسسه اعزام دانشجو و نیروی کار به خارج از ایران آغاز کرد. مدیران این شرکت قریب به بیست سال فعالیت در عرصه کسب و کار و تجارت را در کارنامه ی خود دارند و به واسطه ی این تجربه ی بیست ساله و موفق این بار این عرصه را، با توجه به ملاحضات اسناد بالادستی کشور و شرایط جامعه، برای فعالیت برگزیدند.

همان طور که می دانید، اعزام نیروی کار به خارج، شیوهای مرسوم در تمام دنیا برای افزایش تولید ناخالص داخلی است و کشورها تلاش میکنند تا با برنامهریزی مناسب سهم خود از این بازار را افزایش دهند.

همچنین لازم به ذکر است که در برنامه ی ششم توسعه اولویت اقتصادی در سیاست خارجی کشور، جذب دانش و نوآوری از کشورهای صاحب فناوری، توسعه ی بازارهای صادراتی، توسعه ی خدمات فنی و مهندسی و توسعه ی کالاهای ایرانی و اعزام نیروی کار به خارج به عنوان اولویت تعیین شده است.

در خصوص اعزام دانشجو نیز همین بس که تحصیل در خارج از ایران این فرصت را برای جامعه ی هدف فراهم می آورد تا با تکمیل و توسعه ی دانش و مهارت های خود در هنگام بازگشت به کشور با بومی سازی این دانش کمک شایانی به توسعه ی آموزش و صنعت کشور بنمایند.

ارزش های اصلی ما

ارزشهای اصلی ما این است
ما حرفه ای هستیم

Blue-Separator-Line-Image

کیفیت خدمات

برنامه ریزی و استراتژی

رضایت مشتری

کارکنان مستقل

آتیسا راهی به سوی تحصیل ، کار موفق و اندیشه نو

آتیسا راهی به سوی تحصیل و کار موفق


آتیسا پارسه

تهران ، بلوار میرداماد، خیابان آقازاده فرد(اطلسی)، خیابان پانزدهم، پلاک40، واحد8 021-26405824